Menu Zavřeno

RUŠÍME VŠECHNY ŽIVÉ AKCE AŽ DO KONCE ÚNORA 2021

Přátelé, kamarádi,

jak jste si asi všichni všimli, situace s Covidem v ČR se horší o dost rychleji, než se čekalo. Rychle přibývají vládní opatření, virus je široce rozšířen a v následujících měsících není na obzoru žádná jasná známka zásadního zlepšení.

S ohledem na tyto okolnosti rušíme všechny naše akce s výjimkou online her až do konce února. Víme, že to mnohé z vás zamrzí a ani pro nás to nebyl snadný krok. Konference proběhne čistě digitálně.

Hráčům přihlášeným na kteroukoliv ze zrušených her budeme samozřejmě vracet plnou částku zaplaceného registračního poplatku. Pokud nám budete chtít nějaká procenta z dané částky nechat, budeme rádi, ale rozhodně to není nic, na čem by Rolling stál a padal. Podrobné informace obdržíte v následujícím týdnu.

Je ale pravda, že se jedná o významný zásah do rozpočtu spolku a máme zároveň nějaké stálé náklady (např. pronájem skladu). Pokud nás chcete podpořit, mrkněte sem (https://rolling.cz/podporte-nas/). Zároveň ale chceme zdůraznit, že situaci stále zvládáme. Už dříve jsme si vytvořili rezervu pro podobné případy. 

Snažíme se nevěšet hlavu, pracujeme na digitálních hrách a nových formátech a situaci budeme samozřejmě nadále sledovat.

Následující měsíce se také intenzivně budeme věnovat zázemí a skladu. Proběhne několik menších brigád s omezeným počtem osob a budeme rádi, pokud se některé z nich přijedete zúčastnit.

Aktualita ze 17.9.2020