Menu Zavřeno

Podpořte nás

Práce skvělých dobrovolníků, kteří nám pomáhají s přípravou rekvizit, kostýmů a prostorů, i finanční podpora, kterou nám poskytujete, jsou pro nás pomocí, bez které by naše akce nemohly existovat.

Chcete se i vy stát součástí tvorby jedinečných zážitků?

Přečtěte si, jakou podpora nám pomůže nejvíce, nebo se nám rovnou ozvěte na e-mail rolling@rolling.cz a společně to probereme!


Dobrovolníci

Vašeho času, který strávíte po našem boku přípravou toho, aby si hráči mohli atmosféru našich světů užít naplno, si neskutečně vážíme. Tvorba her je časově opravdu náročná a bez vaší pomoci bychom se společně nemohli vydat na Sibiř, ani se utkat s Bestií. Ale pravda je taková, že není možné všechen váš čas, který do pomoci investujete, zaplatit. Proto u každé akce nabízíme za pomoc zajímavé slevy na vstupném. Ať už manuální nebo administrativní pomoc je tak příležitostí, jak se podílet na zážitcích pro vaše kamarády, ale také příležitost užít si hru i za nepříznivé finanční situace.

Sponzorské programy

Podporovatel

Chceme, aby byly dostupné pro všechny, a proto jejich cenu tvoříme tak, aby pokryla náklady na akci. Účastníkům v rámci her poskytujeme ubytování i stravu a většina nákladů se tak s každou hrou opakuje. Dlouhodobý rozvoj našich aktivit však nepokryje. Vaše jednorázová podpora nám umožní do rozvoje investovat a tvořit tak ještě lepší zážitky, protože díky ní budeme moci vytvořit fond prostředků určený na rozvoj.

Jak nás podpořit: Zašlete libovolnou částku dle vašeho uvážení na účet 2200910884/2010

Pravidelný podporovatel

Pravidelný přísun peněz je základem dlouhodobého finančního plánování. V současnosti jsme z hlediska plánování vázáni na platby za účast na jednotlivých akcích, které vybíráme i několik měsíců poté, co musíme vynaložit náklady na tvorbu kostýmů a rekvizit. Zlepšením toku peněz nám umožníte věnovat se více přípravám her a méně přemýšlení nad tím, jestli nám přijdou platby včas.

Jak nás podpořit: Nastavte trvalý příkaz ve prospěch účtu 2200910884/2010 na libovolnou částku dle vašeho uvážení.

Pro firmy, nadace a fondy

Je podpora vzdělávání a práce s mládeží v souladu s vaší kulturou a hodnotami, které vyznáváte? Chcete podpořit smysluplný projekt občanského vzdělávání, který má za sebou historii činnosti? Pokud vás zaujaly naše aktivity, budeme rádi, když se nám ozvete na rolling@rolling.cz a domluvíme se na možnostech spolupráce.

Jako podporovatele vás navíc na konci roku pozveme na Velkou afterparty, kde budeme vyhlašovat titul Mecenáš Rollingu, kterého zahrneme nekonečnou slávou a speciální cenou!

Podpořte nás, když nakupujete!

Přidali jsme se do projektu GIVT.cz. Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci.

Uděláte to takto:

  1. Před nákupem půjdete na www.givt.cz
  2. Vyberete naši organizaci a e-shop na kterém chcete nakoupit
  3. Nakoupíte, jak jste zvyklí

To je celé. Nestojí vás to ani korunu navíc a my dostaneme část peněz z ceny nákupu.

Pokud nechcete na tuto možnost pomoci nikdy zapomenout, TADY najdete chytré rozšíření prohlížeče, které vám vždy při nakupování GIVT připomene.

Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům – ať nenakupují „zbytečně“ 🙂

Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!